Odborný predajca

HURTÍK s.r.o.

Miesto práce
Husova 1, okres Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + pohyblivá čiastka + osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť , spropagovať a predať vybraný tovar a/alebo služby.
Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru.
Poskytovanie odborného poradenstva.
Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov.
Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.
Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Zodpovedanie za hotovosť v pokladni.

Zaujímavá práca s ľuďmi
Možnosť kariérneho rastu
Stabilita zamestnania v známej a úspešnej slovenskej spoločnosti
Práca v profesionálnom obchodnom tíme - produktové školenia, obchodnícke školenia

Uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami z oblasti obchodu a predaja. Výhodou pre prijatie sú skúsenosti v predaji profesionálnej techniky v oblasti ručného náradie a nástrojov, čistiacich strojov a zváracích zariadení, záhradnej techniky.
Pošlite nám životopis a motivačný list s odôvodnením vášho záujmu pracovať na obchodníckej pozícii, prípadne iné dôvody, ktoré vás zvýhodňujú pri výbere.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky praxe - nie absolvent
Obchodnícke skúsenosti a zručnosti
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Pozitívny prístup k ľuďom

Spoločnosť HURTÍK s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Prevádzkuje maloobchod a internetový obchod so špecializáciou na predaj profesionálnej techniky v týchto segmentoch:
˃ Náradie a nástroje ˃ Stroje a zariadenia ˃ Záhradná technika˃ Elektropohony
Vo veľkoobchode sa venuje predaju elektropohonov.
Spoločnosť zamestnáva 16 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3337552  Dátum zverejnenia: 16.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + pohyblivá čiastka + osobné hodnotenie