Asistent/asistentka back office managera

Hurricane, s.r.o.

Miesto práce
Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2.1.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacnástupný plat od 1200€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kreatívneho Hurricane teamu hľadáme TEBA - novú tvár, ktorá sa stane nielen našou súčasťou, ale tiež obohatí team o nové zážitky. Potrebujeme človeka, ktorý je samostatný a bude pravou rukou back office managera. Náplň práce je obšírnejšia, ale budeš mať hneď od začiatku skvelú podporu.

Budeš mať na starosti:
* zodpovednosť za logistiku – podpora back office managera v týchto úkonoch:
nastavenie interného a externého personálu a vozidiel v tzv. resource plane pre dané podujatia, príprava dokladov k prenájmu techniky (vyskladnenie a naskladnenie), kontrola logistiky v kalendári na dennej báze
* spracovanie firemnej korešpondencie a zásielok
* evidencia dodávateľských faktúr
* organizácia služobných ciest (ubytovanie, letenky a pod.)
* komunikácia s interným tímom a s dodávateľmi spoločnosti
* podpora manažérov, technikov a konateľa
* starostlivosť o návštevy a zasadaciu miestnosť
* plánovanie interných meetingov
* práca v EasyJobe – administratíva pri menších projektoch
* podpora pri verejných obstarávaniach
* zakladanie zmlúv a ostatných dokumentov
* evidencia, kontrola a spracovanie dokumentov (BOZP, knihy jázd)
* starostlivosť o štúdio (doplnenie občerstvenia a pod.)
* objednávanie kancelárskych, hygienických potrieb a kávy
* občasná návšteva pošty, krajčírstva
* organizovanie teambuildingov (ubytovanie, program a pod.)

* stabilný príjem podľa výkonu a dochádzky
* stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
* osobné ohodnotenie
* možnosť kariérneho a finančného rastu
* školenia
* mladý príjemný kolektív

Životopis a krátky motivačný list nám pošli v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť
* proaktívne a logické myslenie
* zodpovedný a precízny prístup
* aktívny vodič
* skúsenosti s logistikou vítané

Sme spoločnosť, ktorá mení podujatia na udalosti. Na trhu pôsobíme už 25 rokov a počas tohto obdobia sme si vytvorili stabilné zázemie a portfólio klientov po celej Európe. Pôsobíme v oblasti technického zabezpečenia eventov a verejných podujatí. Nie sme len technologická spoločnosť, ale ponúkame zákazníkom produkčné riešenia na mieru. Zábavný priemysel a konferencie prešli v poslednom období veľkou transformáciou do online priestoru a virtuálneho sveta. Našou odpoveďou na tieto zmeny bolo vytvorenie Hurricane NEW LEVEL STUDIA, ktoré spája všetky popredné technológie pre audiovizuálnu tvorbu a online streaming. Naďalej však zostávame verní aj outdoor podujatiam, ktoré dávajú našej práci zmysel.
Viac na www.hurricane.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4423716  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac