1 300 - 1 700 EUR

IT podpora / IT technik (Nemecký jazyk)

Hurican Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu IT administrátor, zodpovedného za chod, rozvoj a návrhy pre zlepšenie informačných systémov našich zákazníkov.

Hlavnou náplňou tejto pracovnej pozície je:
- Poskytovanie vzdialenej podpory pre zákazníkov spoločnosti
- Inštalácia, podpora a údržba infraštruktúry v prostredí zákazníka
- Administrátorské a servisné činnosti podľa potreby
- Vedenie dokumentácie servisných zásahov a IT infraštruktúry
- Komunikácia s dodávateľmi HW a SW
- Spolupráca s kolegami na väčších projektoch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300-1700€ (podľa znalostí a skúsenosti uchádzača) - ďalší nárast mzdy podľa výsledkov, miere samostatnosti a profesného rastu

- Perspektívnu a zaujímavú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej IT firme
- Možnosť osobného i profesionálneho rastu
- Práca v progresívnom mladom kolektíve v priateľskej atmosfére
- Prístup k najnovším technológiám
- Práca na komplexných riešeniach
- Motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - základy
Administrácia Windows serverov - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené SŠ vzdelanie
- Orientácia v koncových zariadeniach a perifériách
- Znalosť sietí TCP/IP
- Znalosť Mac OS a Linux výhodou
- Znalosť Windows os server, SQL, Exchange, virtuálizácia výhodou
- VP B – aktívne
- Spoľahlivosť, precíznosť a zodpovednosť

Spoločnosť Hurican Slovakia, s.r.o. sa špecializuje na správu počítačových sietí pre firemnú klientelu na Slovenskom, Českom a Rakúskom trhu. Okrem správy IT sa špecializuje aj v oblasti bezpečnosti IT.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hraničná 18
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3758140   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300-1700€ (podľa znalostí a skúsenosti uchádzača) - ďalší nárast mzdy podľa výsledkov, miere samostatnosti a profesného rastu