Čašník / čašníčka v kolibe P. Hurajta

HURAJT, s.r.o.

koliba ŽERUCHA, Horská 1171, 05941 Tatranská štrba, okres Poprad
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov
- promptné servírovanie jedál a nápojov
- ponúkanie a odporúčanie špecialít podniku
- profesionálne správanie podľa nastavených štandardov
- dôkladná znalosť jedálneho a nápojového lístka

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- motivačné finančné hodnotenie
- práca v nekonfliktnom mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- a iné zamestnanecké benefity

V prípade seriózneho záujmu kontaktujte zodpovednú osobu na t.č. 0907 943 799 resp. svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte na [email protected]
pozn. UBYTOVANIE NEZABEZPEČUJEME!!!!

Predom ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prax v odbore !!!
- prívetivé a ochotné správanie !!!
- platný zdravotný preukaz
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- zmysel pre poriadok a precíznosť

"Koliba ŽERUCHA olympijského medailistu Pavla Hurajta ponúka široký výber tradičných slovenských jedál ako aj špecialít tatranského regiónu. Pri príprave jedál sa kladie dôraz na čerstvosť a regionálny pôvod surovín. Chutné jedlá dopĺňa široký výber výlučne slovenských vín, pív, destilátov ako aj domácich nealkoholických nápojov. Rázovito zariadený interiér s množstvom dekoratívnych prvkov starých dreveníc a kozubom s domácimi klobáskami ponúka jedinečný zážitok aj pre domácich ako aj zahraničných hostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1509994  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou