Kuchár múčnych jedál, pomocný kuchár

HURAJT, s.r.o.

koliba ŽERUCHA, Horská 1171, 05941 Tatranská Štrba, okres Poprad
Termín nástupu
15.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc pri príprave jedál a príprava múčnych jedál na základe objednávok
- príprava a varenie miestnej a slovenskej kuchyne a príprava pokrmov studenej kuchyne
- spoluzodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad, zodpovednosť za čistotu kuchyne

!!! ubytovanie neposkytujeme !!!

V prípade seriózneho záujmu kontaktujte zodpovednú osobu na t.č. 0915 337 996 resp. svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte na koliba@kolibazerucha.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadovaná prax v príprave jedál a vedením kuchyne
- platný zdravotný preukaz
- zodpovedný prístup !!!
- kreatívnosť, samostatnosť

"Koliba ŽERUCHA olympijského medailistu Pavla Hurajta ponúka široký výber tradičných slovenských jedál ako aj špecialít tatranského regiónu. Pri príprave jedál sa kladie dôraz na čerstvosť a regionálny pôvod surovín. Chutné jedlá dopĺňa široký výber výlučne slovenských vín, pív, destilátov ako aj domácich nealkoholických nápojov. Rázovito zariadený interiér s množstvom dekoratívnych prvkov starých dreveníc a kozubom s domácimi klobáskami ponúka jedinečný zážitok aj pre domácich ako aj zahraničných hostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HURAJT,s.r.o. - koliba ŽERUCHA
Horská 1171
05941 Tatranská Štrba
ID: 1509993   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou