Operátor výrobnej linky

Humberside group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výrobnej linky pri výrobe skla v meste Nitra, trojzmenná prevádzka, plat 6 hod. Nástup ihneď, podmienky prijatia: lekárska prehliadka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naša spoločnosť zaraďuje svoje aktivity do oblastí strojárstva a stavebníctva. Práve tu našli naši odborníci príležitosť uplatniť svoje schopnosti a skúsenosti z predchádzajúcich období. V súčasnosti pôsobíme na viacerých akvizíciách doma aj v zahraničí. Našim cieľom je dosiahnuť úplnú spokojnosť zákazníka poskytnutím služieb našich odborných pracovníkov.
ID: 3428653  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 eur/hod.