Zvárač TIG

Humberside group s.r.o.

Miesto práce
Štětí, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2800,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame práce pre zváračov so štátnymi skúškami TIG.
Zváranie nerezového potrubia, DN 80-150, hrúbka mat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti so zváraním na RTG

Naša spoločnosť zaraďuje svoje aktivity do oblastí strojárstva a stavebníctva. Práve tu našli naši odborníci príležitosť uplatniť svoje schopnosti a skúsenosti z predchádzajúcich období. V súčasnosti pôsobíme na viacerých akvizíciách doma aj v zahraničí. Našim cieľom je dosiahnuť úplnú spokojnosť zákazníka poskytnutím služieb našich odborných pracovníkov.
ID: 3133843  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800,- EUR