Poradíme Vám?

MAG zvárač - Nemecko (40km od CZ hraníc, bez zváračského preukazu)

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
93426 Roding, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiacPlat: 2400€ čistého za 168 hodín mesačne (Ponuka je s ubytovaním) / Pendleri: 2200€ čistého za 168 hodín mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zváranie čiernej ocele metódou MAG
  • Hrúbka materiálu od 2 mm do 80 mm
  • Brúsenie zvarov
  • Lepenie zváraných dielov
  • Vykonávanie priebežných vizuálnych kontrol a prípadných opráv.
  • Práca podľa technických výkresov
  • Bez zváračského preukazu
  • Potrebný výpis z registra trestov (najneskôr 6 týždňov po nástupe do práce)
  • Ďalšie vzdelávanie a školenie možno absolvovať vo firme.

Trojsmenný systém:
05:00 - 13:00
13:00 - 21:00
21:00 - 05:00

  • Práca sa nachádza v meste Roding 93426
  • 70km od mesta Klatovy 33901, CZ
  • Práca je veľmi vhodná pre dochádzajúce, ale môžeme poskytnúť aj súkromný izbu.

Plat: 2400€ čistého za 168 hodín mesačne (Ponuka je s ubytovaním)

  • nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva je na dobu neurčitú)
  • 25 dní dovolenky za rok
  • vianočné prémie (po skúšobnej dobe)
  • úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
  • jednorazový tankovacie príspevok vo výške 50 Eur
  • celoročné prémie za dochádzku bez PN
  • kontaktná osoba v rodnom jazyku (český/slovenský jazyk)
  • detské prídavky – pomôžeme s vybavením daných prídavkov
  • zabezpečenie ubytovania (jednoposteľová izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpeňa, max. počet v dome 4-6 osôb)
  • Časové konto (podľa želania)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 480 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. (Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér,montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď.) Neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájdte, ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zavolať, zadať Vašu predstavu (miesto práce, plat, ubytovanie atď.) a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv. Slovenská kontaktná osoba: Timotej Zazrivy +421911550075 alebo email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Studena 5
82104 Bratislava

Kontakt

ID: 4167741  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac