Plastoví nástrojári / nástrojári - Nemecká pracovná zmluva

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihned. Azonnali kezdessel.
Mzdové podmienky (brutto)
2300EUR/mesiac, v cistom ( netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoducho potrebujeme niekoho, kto spoľahlivo berie nástroje do starostlivosti. Za týmto účelom sa pracuje v nástrojoch kovových, nie na spracovanie plastov. Tvárnenie plechov, výroba a tvarovanie foriem a lisovacích nástrojov. Dalšie kvalifikácia z nutnosti dodatočného školenia zváračov. Zváranie je v strednodobom horizonte, ale aj v kurzoch by sme mohli sprostredkovať.
Trochu Nemeckeho jazyka musite ovladat. Výcvik by sme podporiť prostredníctvom jazykových kurzov.
nástrojár:
Chceme ťa ako nástrojár (m./w.) Alternatívne čiastočne kvalifikovaní nástrojár (m./w).
Adaptácia rezov / Tvarovanie anhandkonventionellen, obrábacie procesy (frézovanie, sústruženie, vŕtanie, brúsenie)
Tepelné spracovanie kovania a lisovacích nástrojov
Nástroje pre nakládku a vykládku vo vyššie uvedenom systéme úložiska
v ideálnom prípade ste nástrojár alebo alternatívne zámočníci, kovorobotníci, alebo pochádzate z inej podobnej kovovej profesie.
Skúsenosti pri spracovaní kovov (niekoľko rokov skúseností) - dobrá znalosť fungovania kovoobrábanie konvenčných strojov

Plastovi nástrojári
Mechanici -zoradovaci pre strekolis na formovanie v plastovej výrobe, mechanik foriem na liace formy na výrobu plastových dielov,napriklad tvorenie plastových kanvíc, alebo plastových súčiastok do aut a podobne...- predložené v súlade s príslušnými požiadavkami polymérových materiálov alebo lisovanie gumy, súčiastok a polotovarov z plastov všetkého druhu alebo vláknových kompozitom. EDM drôtové rezanie-na drôtovej rezačke a bude potrebne.

Bonus: Ak je žiadateľ ženatý alebo ma priateľku, potom tu môže pracovať s nou v Nemeckú a ako pomocníčka pri tejto operácii-praci. Mesto prace je-Pfungstadt.
Nastojar-Výroba nástrojov a prípravkov pre náradie alebo do formy pomocou vhodných konštrukčných výkresov alebo 3D dát
  • Stredoškolské vzdelanie (technické, strojárske)
  • Minimálne dvojročná prax na obdobnej pozícii
  • Skúsenosti v zámočníctve
  • Pracovná skúsenosť s prácou s ručnými strojmi - frézovanie, brúsenie, vŕtanie a pod.
  • Znalosť čítania strojárskych výkresov
  • mechanická údržba strojov / nástrojov
  • úprava nástrojov podľa požiadaviek výroby
  • sledovanie plánu údržby
  • práca so sústruhom, frézou a brúskou
  • práca s ručným náradím
  • práca s meracími prístrojmi
  • čítanie technickej dokumentácie

Nástrojár vyrába špeciálne nástroje pre hromadnú výrobu, foriem a šablón, rovnako ako chirurgické nástroje. Nástrojár nezaoberá výrobou jednoduchých nástrojov, ako je skrutkovač alebo kladivo).
Výroba nástrojov riadených obrábacích strojov, ako sú frézy a sústruhy, brúsenie a erodovácie stroje, pracuje sa až do zlomku milimetrovou presnosťou.

Nástrojár na výrobu foriem alebo zariadení pre výrobnú potrebu alebo vyrábanie v obrábacích strojoch, v kovopriemysle, alebo v automobilovom priemysle.
Mesto prace je Bopfingen.

Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

160 hodín s možnosťou nadčasov zárobok približne 2300€ netto, v čistom + 25% príplatok za nadčasy.
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Trvalý pracovný pomer na nemeckú hlavnú pracovnú zmluvu.
Zabezpečenie ubytovania jednolôžkovej izby, kúpeľna a kuchyňa, ubytovanie hradene-zdarma.
Poradenstvo v rodnom jazyku.

Prosíme o zaslanie životopisu ( CV) podla možnosti v Nemeckom, alebo aj v slovenskom-ceskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na Mail:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká personálna agentúra v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen.
www.humanus-zeitarbeit.de

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Schopnosť samostatne pracovať.

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucie Cubera
Tel.: +491743155342
E-mail: poslať životopis
ID: 2481696  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2300EUR/mesiac, v cistom ( netto)