Reagujte bez životopisu

Diplomovaná všeobecná sestra

Humanocare

Miesto práce
Rum, Rakúsko
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
2 748 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa rakúskeho zákona Gesundheits- und Krankenpflegegesetz, Fassung vom 08.04.2017

Podľa Vašich potrieb flexibilný plán služieb
Cenovo výhodné bývanie
Možnosti ďalšieho vzdelávania
Minimálnu mzdu Brutto pri plnom úväzku € 2.748,-- + započítanie odpracovaných predošlých rokov
+ príplatky za nočné služby, nedeľe, sviatky
Zamestnanie na plný pracovný úväzok 38 hodín v týždni, od roku 2022- 37 hodín v týždni podľa SWÖ kolektívnej zmluvy
Podporu pri vybavovaní nostrifikácie na úradoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Humanocare sa stará o uznávané zariadenia pre starších ľudí, ľudí so špeciálnymi potrebami a rehabilitačné strediská v celom Rakúsku.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblastiach prevádzkového riadenia, poradenstva v oblasti projektového riadenia, vývoja a školení z nás robia expertov, pokiaľ ide o vytváranie mostu medzi sociálnym zabezpečením pre ľudí v zariadeniach a ekonomickou stabilitou spoločností, ktoré stoja za nimi.
ID: 4152006  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 748 EUR/mesiac