Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár na oddelení vnútorného lekárstva

Humanffy, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme atestovaného lekára na oddelenie vnútorného lekárstva - Internistu.

Náplň práce:
- plnenie pracovných činností zameraných na zabezpečenie komplexnej zdravotnej starostlivosti u pacientov, diagnostickej, liečebnej, preventívnej a konziliárnej činnosti v súlade s koncepciou daného odboru, aktuálne platnou legislatívou a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka.
- práca s pacientami na oddelení intenzívnej starostlivosti (JIS-ke).

Lekárom so špecializáciou v odbore vnútorného lekárstva ponúkame:

- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- výhodné platové podmienky
- možnosť sústavného vzdelávania, podpora pri rozširovaní kvalifikácie
- rozvoj tzv. mäkkých zručností (soft skills) v oblasti komunikácie
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- voľno po ústavnej pohotovostnej službe
- týždeň dovolenky naviac oproti Zákonníku práce
- príspevok na DDS
- možnosť stravovania vo vlastnom stravovacom zariadení
- zľavy pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti (aj pre rodinných príslušníkov)
- zľavy v nemocničných lekárňach
- ďalšie výhody.

samostatná práca s pacientami na oddelení intenzívnej starostlivosti (JIS-ke).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

humanffy s.r.o

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár so špcializáciou Internista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft WordPad - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 5 rokov

Počet rokov praxe

5

- špecializácia v odbore všeobecné interné lekárstvo, kardiológia resp. v odbore: pneumológia, diabetológia, infektológia, gastrovenerológia

Naša spoločnosť od roku 2019 pomáha medzinárodným klientom rozvíjať svoje podnikanie v strednej a východnej Európe. Zameriavame sa na náborové aktivity pre našich klientov. Podľa konkrétnych potrieb poskytujeme riešenie pri hľadaní vhodných pracovníkov pre výrobné a logistické závody ako aj zdravotnícke zariadenia.
ID: 4107514  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac