Čašník na TPP - 800 EUR v čistom s ubytovaním v Bratislave

HUMANex s.r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny? Nemáte rád stereotyp, máte už prax ako čašník a baví Vás táto práca? Zodpovednosť a dochvíľnosť nie sú pre Vás cudzie pojmy?
Tak hľadáme práve Vás.
Náplň práce:
- obsluha zákazníkov v atraktívnom hoteli a pomocné práce s obsluhou spojené,
- zodpovednosť za zverený rajón, komunikácia a starostlivosť o hostí,
- vynášanie jedál a nápojov, debarasovanie a iné,
- príprava a organizácia hotelových raňajok, spoločenských a firemných akcií

Ponúkame Vám:
- Možnosť práce v najlepších bratislavských hoteloch
- Strava zadarmo
- Preplácané nadčasy
- Flexibilná pracovná doba
- Skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- Získanie skúsenosti s prácou v luxusnom 4*- 5* hoteli
- Ubytovanie zabezpečené

Pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú záujem o dlhodobú spoluprácu. Dĺžka zmien a konkrétne miesto výkonu práve závisí od dohody so spoločnosťou.

Zamestnanci našej spoločnosti preferujú individuálny prístup k našim čašníkom. Snaha zabezpečiť najlepší servis pre klientov sa odrazila v umiesteni Recruitrank Awards 2014, kde sme obsadili 4 miesto.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na uvedenú mailovú adresu alebo volajte aj bezplatne 0800 221 008.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pražská 11
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Korduliak
E-mail: poslať životopis
ID: 3175345   Dátum zverejnenia: 16.10.2017