Takarítónő - Pozsony, Somorja - Hozzájárulás lakhatási és utazási költségekhez

HUMANex s.r.o.

Pozsony megye - Bratislava megye, Szenc - Senec, Rimaszombat - Rimavská Sobota, Nagykürtös - Veľký Krtíš, Dunaszerdahely - Dunajská Streda, Galánta - Galanta, Komárom - Komárno, Léva - Levice, Érsekújvár - Nové Zámky, Vágsellye - Šaľa, Aranyosmarót - Zlaté Moravce, Rozsnyó - Rožňava, Tőketerebes - Trebišov, Pozsony - Bratislava
teljes munkaidő, részmunkaidő, diák és időszakos munka, szabadúszó, vállalkozó, gyakornok
A munkába lépés időpontja
Azonnali belépés
Bérfeltételek (bruttó)
800

- hotelszobák takarítása a hotel előírásainak megfelelően,
- porszívózás,
- portörlés,
- szociális és higiéniai helyiségek tisztítása,
- ágyhuzatok cserélése,
- szemétkosarak ürítése,
- higiéniai kellékek feltöltése,
- menedzser utasításainak betartása

Egyéb béren kívüli juttatások

- 8 órás munkaidő (8.00 – 16.30 között)
- étkezés biztosítása
- biztosított szállás és hozzájárulás a szállás költségeihez,
- útiköltséghez való hozzájárulás,
- hosszú távú biztos munka

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

Klienseink 4* és 5* szállodák Pozsonyban és Somorján.

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

- tisztaságszerető
- felelősségteljes hozzáállás
- megbízhatóság, segítőkészség és szolgálatkészség
- tiszta erkölcsi bizonyítvány,
- tapasztalat ezen munkakörön belül nagy előnyt jelent

A HUMANex takarítói szolgáltatásokat nyújtó cég Pozsonyban, mely a szlovákiai piacon vezető pozícióval bír.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott
ID: 2722007  Dátum zverejnenia: 12.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800