Skladový manipulant

Termín nástupu
Apríl/2023
Miesto práce
Martin
800 - 1 100 EUR/mesiacmzda 1100 € ( 800 € tvorí základ a do 300 € sú bonusy )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o životné prostredie a pomoc ľuďom v núdzi? Aj pre našu spoločnosť je to dôležité a radi rozšírime náš kolektív v novom Triediacom centre na ul. Československej armády 3 v Martine.

Aká je pracovná náplň skladového manipulanta?

  • distribuuje vrecia s vytriedeným tovarom na váhu a do skladu;
  • spolupracuje pri vykladaní, nakladaní kamiónov;
  • spolupracuje pri vykonávaní inventúry;
  • obsluhuje lisovacie zariadenia;
  • obsluhuje trhacie/rezacie zariadenia;

Vedeli ste, že textilný priemysel je druhý najväčší znečisťovateľ na svete? Denne v našom Triediacom centre zrecyklujeme a dáme šancu na opätovné použitie takmer 35 tonám textilu a radi by sme pomohli viac a preto potrebujeme novú pomoc do nášho tímu.

  • Stabilitu v dnešnej dobe Vám u nás zaručuje naše silné zázemie nadnárodnej organizácie, ktorá pôsobí vo viac ako 45 krajinách už viac ako 50 rokov

  • U nás máte dochádzkový bonus do výšky 100 €

  • Máte možnosť mať výkonnostný bonus do výšky 175 €

  • Medzi významné benefity patrí práca na jednu zmenu od 6,00-14,30 hod, od pondelku do piatku

  • Ponúkame extra platenú prestávku

  • Zdravie kolegov je pre nás dôležité, preto má každý možnosť získať MULTISPORT kartu a zároveň vitamínový alebo minerálny balíček

  • Gastrokartu ponúkame v hodnote 5,20 €/deň s príspevkom z nášho sociálneho fondu

  • Pri dosiahnutí stanovených cieľov Vás čaká zaujímavá finančná odmena

  • Ceníme si lojálnych kolegov a pri 10. výročí u nás dostanete darček a darčekové poukážky v hodnote 200 €

  • Keď budete oslavovať okrúhle sviatky, či to bude 30 rokov, či 50, čaká Vás od nás darček a darčekové poukážky

  • Veríme, že budovať dobrý tím je dôležité a preto organizujeme rôzne teambuldingové aktivity, HUMANA deň aj Vianočný večierok

  • Aby ste mali Vianoce o čosi štedrejšie, dostanete Vianočnú odmenu

  • Samozrejmosťou je aj príspevok na rekreáciu za splnenia zákonom stanovených podmienok

  • Aby ste nám od začiatku zapadli, máme prepracovaný systém zaškolenia (aj formou online školení a tréningov)

  • U nás Vás čaká možnosť perspektívy kariérneho rastu, nakoľko Vám v tom budeme aktívne pomáhať

  • Ponúkame vzdelávacie kurzy v Humana centre v Dánsku, kde máte možnosť sa stretnúť s kolegami z rôznych pozícií z krajín, v ktorých pôsobíme

  • Každý, kto u nás pracuje viac ako dva roky, môže byť vybraný a ísť sa pozrieť priamo na niektorý z našich projektov do krajín tretieho sveta, a tak vidieť a ucítiť dopad a hlbší zmysel svojej práce. O všetko sa postaráme, aj keby ste sa išli pozrieť do niektorej Africkej krajiny

  • Uvedomujeme si, že je dôležité pomáhať aj v našich regiónoch, kam tiež zameriavame naše sociálne projekty a zároveň aj našim kolegom dávame priestor pomáhať a tak podporujeme aj ich nápady

  • Filozofia našej spoločnosti je o ochrane životného prostredia a našej planéty a je pre nás nesmierne dôležitá a preto podporujeme environmentálne iniciatívy aj medzi kolegami

  • A čo je najdôležitejšie pre to, aby ste sa každý deň tešili do práce? Náš skvelý, priateľský kolektív - nadšený pre prácu a vždy pripravený pomôcť!

Radi by sme Vás informovali, že kvôli veľkému množstvu žiadostí, budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých by sme radi pozvali na osobný pohovor.

Ďakujeme a prajeme veľa úspechov!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať
fyzická zdatnosť
samostatnosť
zodpovednosť

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 26 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Krivušová
Tel.: +421903426430
E-mail: poslať životopis
ID: 4526845  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac