Triedička obnoseného šatstva, Humana People to People Slovakia s.r.o.

Termín nástupu
Február, marec
Miesto práce
Martin
Mzdové podmienky (brutto)
Od 650 EUR/mesiac+ dochádzkový a výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s textilom a zaujímate sa o životné prostredie a pomoc ľuďom v núdzi? Aj pre našu spoločnosť je to dôležité a radi rozšírime náš kolektív v novom Triediacom centre na ul. Československej armády 3 v Martine.

Vašou náplňou práce bude príprava textilu na predaj do obchodov. Budete triediť obnosené šatstvo, obuv a doplnky podľa určitých kategórií (kvality a materiálu).

Vedeli ste, že textilný priemysel je druhý najväčší znečisťovateľ na svete? Denne v našom Triediacom centre zrecyklujeme a dáme šancu na opätovné použitie takmer 35 tonám textilu a radi by sme pomohli viac a preto potrebujeme novú pomoc do nášho tímu.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • dochádzkový bonus do výšky 125 €
  • výkonnostný bonus
  • práca na 1 zmenu (pondelok - piatok od 6:00 - 14:30 hod.)
  • stravovacia karta (4,20 €/ odpracovaný deň)
  • extra platená prestávka
  • príspevok do 3.piliera

Radi by sme Vás informovali, že kvôli veľkému množstvu žiadostí, budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých by sme radi pozvali na osobný pohovor.

Ďakujeme a prajeme veľa úspechov!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

samostatnosť
zodpovednosť
záujem o módu
pracovitosť

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 26 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Krivušová
Tel.: +421903426430
E-mail: poslať životopis
ID: 4240824  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac