Osobná asistentka konateľa

Human Energy Agency, s. r. o.

Miesto práce
Šaľa, okres Šaľa
Termín nástupu
31.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprevádzanie konateľa firmy na obchodných/osobných stretnutiach
- absolvovanie obchodných/osobných ciest s konateľom (vrátane zahraničných ciest)
- vybavovanie súkromných záležitostí (lekár, úrady,...)

- reprezentatívny vzhľad a vystupovanie
- časová flexibilita
- motivačné finančné ohodnotenie
- bonus 50 eur/deň v prípade obchodných ciest
- príspevok na reprezentatívne oblečenie
- firemný mobilný telefón a notebook
- firemný automobil

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zastielať spolu s fotografiou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Human Energy Agency, s. r. o. zabezpečuje personálne služby a personálny leasing.
Poskytujeme kvalitné a profesionálne služby vo všetkých sférach podnikania.

Naším poslaním je zabezpečiť spokojnosť ako našich klientov, tak aj našich zamestnancov.

Nájdete nás v Šali na P. Pázmaňa 2367/17A a v Nitre na Kmeťkovej ul.č.4.

Bezplatná tel.linka 0800135055

www.hea.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3287050  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou