Statik - Senior statik

Human Center, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
4 000 - 6 000 EUR/mesiac4000 - 6000 EUR/mesiac + 13 a 14 plat v plnej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Projektový manažment
- Vedenie projektového tímu statikov
- Konštrukčné riešenie stavebných projektov
- koordinácia komunikácie s klientom a architektmi
- Participácia na najväčších projektoch v segmente pozemných stavieb a inžinierskych stavieb

- V prípade že nesĺňate úplne všetky podmienky na prax a manažérske kompetencie, tak máte možnosť prejsť adaptačným procesom, ktorého záverom bude Vaše zaradenie na seniorskú pozíciu.

***Pozíciu obsadzujeme pre rakúsky projekčný dom so sídlom vo Viedni****

- skvelá pracovná atmosféra
- tím skúsených odborníkov, ktorí patria k špičke v Európe
- náročná avšak vysoko motivujúca práca v dynamickom pracovnom prostredí
- možnosti profesionálneho a ďaľšieho vzdelávania
- 14 platov ročne
- možnosť práce aj na Homeoffice v objeme niekoľko dní v mesiaci (v prípade potreby)

Informácie o výberovom konaní

Svoj štrukturovaný životopis zasielajte prosím na adresu:
[email protected]. Do predmetu napíšte názov pozície.

Na osobný pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorých profil bude spĺňať naše požiadavky.

Po ukončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje skartované

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Našim klientom je renomovaný projekčný dom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Statika pozemných stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

projekcia, statika

* Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na statiku pozemných stavieb
* Komunikatívny a tímový hráč
* Flexibilné a komplexné myslenie
* Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
* Veľmi dobrý negociátor

Recruitment
Executive Search
Assessment Centrum
Psychodiagnostika
Personálna inzercia
Jazykové kurzy
Firemné dni

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3747816  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 - 6 000 EUR/mesiac4000 - 6000 EUR/mesiac + 13 a 14 plat v plnej výške