400 - 800 EUR

Šikovná obchodníčka/šikovný obchodník pre weby a eshopy

HULMAN design studio s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1. október 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme o niečo narásť a preto do tímu hľadáme predajcu, ktorý nás odľahčí od niektorých úloh a nájde u nás priestor na sebarealizáciu.

Hľadáme šikovnú obchodníčku/šikovného obchodníka na živnosť alebo skrátený pracovný úväzok, ktorý nebude mať záujem len predať, ale ktorý dokáže vypočuť zákazníka a formulovať zadanie podľa skutočných potrieb. Zatiaľ nepotrebujeme full-time nasadenie, preto je pozícia vhodná pre niekoho, kto hľadá vedľajší príjem alebo pre ľudí mimo bežného pracovného nasadenia.

Čo bude Tvojou náplňou práce:
- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov
- predaj našich služieb/produktov.
- udržiavať pravidelný kontakt s existujúcimi zákazníkmi
- hľadať možnosti ako vylepšiť weby našim zákazníkom

Budeš teda písať ponuky emailom, telefonovať a ak sa osvedčíš, neskôr budeš navštevovať našich zákazníkov osobne.

Radi Ťa podporíme v Tvojich ambíciách obchodníka a začleníme do nášho tímu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

400 Euro základ pri splnení výkonových požiadaviek, odmena je podielom z predaja

Ponúkame Ti férové odmeňovanie založené priamo úmerne na tvojom výkone.
U nás netrváme na 8 hodinovom pracovnom dni a na minútu presnú dochádzku.

Pracovať môžeš z pohodlia domova, kancelárie, alebo pokojne z kaviarne na námestí, ak dokážeš plniť svoje úlohy.

Sme spoločnosť, kde vládne priateľské, otvorené prostredie na serióznu komunikáciu.

Hľadáme riešenia pre našich zákazníkov ale vytvárame aj skvelú pracovnú atmosféru, pretože nám záleží, aby sme do práce chodili radi. U nás panuje vždy dobrá nálada a pohoda. Telefón a PC Ti pribalíme.

Chceme niekoho s praxou, kto už dokázal čo-to predať. Pozícia je zatiaľ part-time s plánom na fulltime po zväčšení tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jasné, že poznáš outlook, excel a máš disciplínu.
Ale jednoducho musíš vedieť predávať, nie nasilu, nie hromadne, ale cielene a zmysluplne. Nejdeme na kvantitu.

Potrebuješ odhodlanie obchodníka, žiaden nezdar a odmietnutie ťa neodradí.

Potrebujeme, aby si predala/predal 4-5 nových projektov mesačne.
Nároky budú postupne rásť a s nimi môžeš rásť aj Ty a zabezpečiť si dlhodobé zázemie stabilnej firmy.

Požadujeme zdravé nasadenie a schopnosť presadiť sa, slušné vystupovanie a základnú znalosť fungovania webstránok.

O našich produktoch sa dozvieš na školení a musíš ich poznať, aby si pre zákazníka postavil vhodnú ponuku.

Sme spoločnosť žijúca webom. Už viac ako 15 rokov tvoríme a dodávame spoľahlivé a cenovo dostupné weby pre malé firmy, ktoré už nebaví Wordpress :).
Naším cieľom je malým firmám opraviť pokazené, dodať nedodané a celkovo napraviť skúsenosti firiem s webstránkam tak, aby aj tí „menší“ zákazníci mali kvalitný a responzívny web.
Weby staviame na vlastnej platforme a najradšej tvoríme funkcionalitu na mieru.

F. Ruppeldta 20
010 01 Žilina
ID: 3762978   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   400 Euro základ pri splnení výkonových požiadaviek, odmena je podielom z predaja