Reagujte bez životopisu
Logo HulaHula s.r.o.

Hľadáte si lepšiu prácu? Vieme Vám pomôcť!

HulaHula s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
27 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládanie cudzích jazykov je dnes samozrejmosťou. Myslíte si, že k lepšej práci Vám pomôže znalosť cudzieho jazyka? Teraz sa môžete prihlásiť na jazykový kurz, ktorý je platený priamo štátom a nájsť si tak lepšie platenú prácu.

Ak chcete zlepšiť svoje šance na pracovnom trhu a zúčastniť sa individuálneho jazykového kurzu v HulaHula.sk môžete oň požiadať či už ste Zamestnaný alebo Nezamestnaný.

Nemusíte nič doplácať. Všetky informácie aj žiadosti nájdete na

Individuálny kurz - Flexibilne - Online - Native speakri - Jazyk podľa výberu

Národný projekt sa volá - "Zručnosti pre trh práce". Veríme, že táto informácia Vám pomôže v úspešnom kariérnom raste :)
HulaHula.sk

Môžete z domu absolvovať online individuálny kurz cudzieho jazyka, zameraný presne na Vaše potreby, flexibilne vtedy, keď Vám to vyhovuje. Jeden lektor - jeden študent. Lekciu v hodnote 27 eur, alebo niekoľko lekcií môžete mať zadarmo a pripraviť sa tak na pohovor či prácu snov.

HulaHula.sk/kurzy-zadarmo/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všetky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Mongolský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

prvá online jazyková škola na slovensku - www.hulahula.sk
ID: 4820005  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 27 EUR/hod.