Можливість для людей з України

Lakýrník/Lakovač - náborový příspěvek 30.000 Kč

Huisman Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Nádražní 289, Sviadnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícOdpovídající mzdové ohodnocení + bonusy Náborový příspěvek 30.000 Kč Zákonné příplatky za noční směny, práci o víkendu a ve svátek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava povrchu
Výběr správné techniky a technologie aplikace barvy
Příprava 2k mokré barvy dle specifikace
Provedení nástřiků/nátěrů dle specifikace
Zodpovědnost za kvalitu nástřiku/nátěru jednotlivých vrstev (odpovídající tloušťka, vizuální kontrola)
Údržba pracovních prostředků v dobrém technickém stavu, zajištění pořádku na pracovišti (likvidace zbytků barev, obalů a spotřebovaných materiálů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zdarma ubytování
Zdarma stravování v závodní jídelně
Zdarma parkování v areálu společnosti
5 týdnů dovolené
Posilovna v areálu společnosti
Odměna za doporučení kolegy 20.000,- Kč
Příspěvek na penzijní připojištění
Zázemí v silné strojírenské společnosti
Zvýhodněný tarif u mobilního operátora
Poukázky Flexi Pass pro všestranné využití
Odměny k životním a pracovním výročím
Pravidelné akce pro zaměstnance (Dny zdraví, Mikuláš, sportovní turnaje, „do práce na kole“ atd.)
Slevy na vlakové jízdné, bankovní produkty
Jazykové vzdělání
Mnoho další sezónních výhod (slevy na vstupné do divadel, slevy do obchodů…)

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Praxe na pozici/v oblasti

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odpovědný přístup k práci
Zájem o práci
Svědomitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V tom, co děláme, jsme jedni z nejlepších na světě. Naše špičkové výrobky najdete v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v dalekém Hongkongu. Ve Sviadnově navrhujeme a vyrábíme námořní jeřáby s nosností odpovídající váze 46 Boeingů 747-8, ropné vrtné soupravy vrtající šest kilometrů pod zemský povrch nebo pokládkové systémy pokládající potrubí na dna nejhlubších světových oceánů. Jsme strojírenští průkopníci a inovátoři.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4590256  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc