Vedoucí výroby

Huisman Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Nádražní 298, Sviadnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc- mzda sa odvíjí od zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vést oddělení výroby – tým svářečů, zámečníků, přípravářů a obráběčů, cca 80 podřízených
* Zajistit chod výroby svěřených týmů na unikátní - zakázkové výrobě
* Zajistit plnění KPI
* Zajistit dodržování BOZP a PO a dalších interních a zákonných předpisů
* Komunikovat se zákazníky, hlavně v anglickém jazyce
* Aktivně spolupracovat s dalšími oddělením
* Neustále zlepšovat výrobní procesy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí v silné strojírenské společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Pružná pracovní doba
* Možnost občasné práce z domova
* 5 týdnů dovolené
* Stravování v závodní jídelně
* Mobilní telefon (iOS nebo Android dle Vašich preferencí)
* Laptop
* Parkování v areálu společnosti
* Občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, mléko)
* Posilovna v areálu společnosti
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Zvýhodněný tarif u mobilního operátora (5 tel. čísel)
* Poukázky Flexi Pass pro všestranné využití
* Slevy na vlakové jízdné
* Pravidelné akce pro zaměstnance (Family day, Mikuláš, sportovní turnaje, Do práce na kole)
* Odměny k životním a pracovním výročím
* Mnoho další sezónních výhod (slevy na vstupné do divadel, slevy do obchodů…).

Informace o náboru

Hledáme kolegu, který:
* je na nyní na pozici mistra nebo technologa a chce mít větší zodpovědnost;
* rád chodí přímo do výroby - řeší problémy v provozu, místo u stolu;
* je odborníkem především na svařování těžkých konstrukcí a má přehled ve strojním opracování;
* je schopen koordinovat práci podřízených tak, aby byly splněny nastavené cíle.
Pokud toto zvládáte, pošlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

5

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Praxe min. 5 let ve strojírenské firmě na pozici mistra nebo technologa.
* Mnohaleté zkušenosti se svařováním, základní orientace ve strojním opracování
* Komunikace v anglickém jazyce min. na úrovni B1
* Výborné komunikační schopnosti, přirozená autorita
* Aktivita, tah na branku, zájem o práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V tom, co děláme, jsme jedni z nejlepších na světě. Naše špičkové výrobky najdete v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v dalekém Hongkongu. Ve Sviadnově navrhujeme a vyrábíme námořní jeřáby s nosností odpovídající váze 46 Boeingů 747-8, ropné vrtné soupravy vrtající šest kilometrů pod zemský povrch nebo pokládkové systémy pokládající potrubí na dna nejhlubších světových oceánů. Jsme strojírenští průkopníci a inovátoři.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4781596  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc