CNC Operátor/programátor

HUHN PressTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Školská 1604, Vráble
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 320 - 1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba CNC programov v systéme Catia V5 pre frézovací stroj s ovládacím systémom Heidenhain TNC530i a pre sústruhy s ovládacím systémom Siemens a Fanuc
- obsluha frézovacieho stroja s ovládacím systémom Heidenhain TNC530i
- obsluha CNC sústruhov s ovládacím systémom Siemens a Fanuc
- sledovanie skladových zásob spotrebného materiálu pre vyššie uvedené stroje a ich objednávanie
- zaškoľovanie pracovníkov na ovládanie vyššie uvedených strojov

Práca v 2 - 3 zmennej prevádzke
8 - hodinové pracovné zmeny

- 13-ty plat vo výške 30% mzdy
- 14-ty plat vo výške 30% mzdy
- príspevky na rekreačné, športové a kultúrne aktivity
- príspevky na DDS

Žiadosti posielajte e-mailom na adresu: [email protected], alebo poštou: HUHN PressTech, Školská 1604, 952 01 Vráble. Kontaktná osoba: Andrea Monnier, tel.: 037/7768617

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Spoločnosť HUHN PressTech je dcérskou firmou spoločnosti Huhn Holding GmbH, ktorá bola ako rodinný podnik založená v roku 1912 so sídlom v Drolshagen - Hutzemert, SRN. Ako podnik strednej veľkosti v oblasti automobilového priemyslu je známy výrobou výliskov pre medzinárodný automobilový priemysel. Vo svojich závodoch v Drolshagene a vo Vrábľoch zamestnáva v súčasnosti spolu 500 zamestnancov. Podľa požiadaviek automobilového priemyslu je spoločnosť certifikovaná podľa IATF 16949.
www.heinrich-huhn.de

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4215585  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac