Koordinátor náhradných dielov / Skladník

HUHN PressTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacminimálna garantovaná mzda na tejto pozícii je 900€ + možná dohoda podľa profilu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezávislá zodpovednosť v oblasti nákupu a skladovania náhradných dielov:
Správa náhradných dielov:
- Určiť náhradné diely v systéme v spolupráci s technickým oddelením, objasniť množstvá a požiadavky, vytvorenie a zaslanie objednávky dodávateľovi
- Stanovenie minimálnej zásoby a sledovanie s projektami
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom náhradných dielov, termínov dodania
Skladovanie:
- Zodpovednosť za naskladnenie a vyskladnenie všetkých náhradných dielov, ktoré patria do rozsahu jeho pôsobnosti
- Spracovanie náhradných dielov systémovo v podnikovom systéme SAP
Kontrola použitého množstva, zosúladenie skutočného stavu so systémom, pravidelné inventúry

flexibilný pracovný čas
13-ty plat
14-ty plat
príspevky na DDS
sociálny fond

Žiadosť so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na adresu:

HUHN PressTech, spol. s r. o., Školská 1604, 952 01 Vráble,
037/7768614 alebo e-mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť HUHN PressTech je dcérskou firmou spoločnosti Huhn Holding GmbH, ktorá bola ako rodinný podnik založená v roku 1912 so sídlom v Drolshagen - Hutzemert, SRN. Ako podnik strednej veľkosti v oblasti automobilového priemyslu je známy výrobou výliskov pre medzinárodný automobilový priemysel. Vo svojich závodoch v Drolshagene a vo Vrábľoch zamestnáva v súčasnosti spolu 500 zamestnancov. Podľa požiadaviek automobilového priemyslu je spoločnosť certifikovaná podľa IATF 16949.
www.heinrich-huhn.de

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3899140  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac