Technik údržby / elektrikár

HUHN PressTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Školská 1604, Vráble
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 965 EUR/mesiacminimálna garantovaná mzda na tejto pozícii je 1400€ + možná dohoda podľa profilu kandidáta + ďalšie navýšenie po zaškolení + mesačný bonus do 200€ + príplatky do 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť všetky nevyhnutné elektrotechnické, pneumatické, hydraulické a mechanické opravy pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzky.
Vykonávať a aktívne sa zúčastňovať na všetkých potrebných úpravách strojov a výrobných zariadení podľa určených požiadaviek.
Zaistiť všetky stanovené aktivity na výrobných zariadeniach na základe preventívneho plánu údržby.
V prípade závažnej poruchy navrhnúť jej úspešné riešenie a následne implementovať nápravné opatrenia.
Práca s SAP.
Typickým príkladom práce bude reagovať na požiadavku obsluhy kvôli poruche zariadenia, diagnostikovať poruchu a návrat zariadenia do bežnej prevádzky
Identifikovať požiadavky náhradných dielov a kontrola ich efektívneho použitia.
Aktívne sa podieľať pri sťahovaní, inštalácií, premiestňovaní strojov a zariadení.

- odmena za výkon podľa smernice do výšky 200€ / mesačne
- príplatky do výšky 250€ / mesačne
- 2 x ročne motivačný príspevok vo výške 30% platu ( letný a zimný bonus)
- príspevky na rekreačné, športové a kultúrne aktivity - 80 € / ročne
- príspevky na DDS - III. pilier
- rôzne finančné bonusy (životné a pracovné jubileá, narodenie dieťaťa, svadba, plakety za darovanie krvi...)

Žiadosti posielajte e-mailom na adresu: [email protected], alebo poštou: HUHN PressTech, Školská 1604, 952 01 Vráble. Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Monnier, tel.: 037/7768617

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

slaboprúd

Vodičský preukaz

B

Vyhláška elektrotechnik na činnosť podľa § 22 vyhlášky č.508/2009 Z.z
Čítanie schém elektro, hydraulika, pneumatika

Spoločnosť HUHN PressTech je dcérskou firmou spoločnosti Huhn Holding GmbH, ktorá bola ako rodinný podnik založená v roku 1912 so sídlom v Drolshagen - Hutzemert, SRN. Ako podnik strednej veľkosti v oblasti automobilového priemyslu je známy výrobou výliskov pre medzinárodný automobilový priemysel. Vo svojich závodoch v Drolshagene a vo Vrábľoch zamestnáva v súčasnosti spolu 500 zamestnancov. Podľa požiadaviek automobilového priemyslu je spoločnosť certifikovaná podľa IATF 16949.
www.heinrich-huhn.de

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3521583  Dátum zverejnenia: 1.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac