Inžinier kvality

HUHN PressTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Školská 1604, Vráble
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1000€ / + dohoda podľa predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou pracovníka na tejto pozícii je najmä:
- analyzovať a vyhodnocovať internú kvalitu dielov
- zabezpečiť kvalitu dodávaných dielov, supervíziu triediacich aktivít
- byť proaktívny pri riešení problémov a ich predchádzaní
- navrhovať nápravné opatrenia v procese výroby
- zabezpečovať partnerské vzťahy so zákazníkmi a dodávateľmi
- aktívne komunikovať so zákazníkom ohľadne kvality a riešenie reklamácií
- rozvíjať systém preventívneho manažmentu kvality
- využívať nástroje kvality v procese riešenia reklamácií

Ponúkame stabilné pracovné miesto, aktívne využívanie cudzích jazykov, pružnú pracovnú dobu.

Žiadosť so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na adresu:

HUHN PressTech, spol. s r. o., Školska 1604, 952 01 Vrable,
037/7768614 alebo e-mailom: d.tinakova@heinrich-huhn.de

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta s aktívnym prístupom, ochotného ďalej sa vzdelávať. Aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná, znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Spoločnosť HUHN PressTech je dcérskou firmou spoločnosti Heinrich Huhn GmbH+Co, ktorá bola ako rodinný podnik založená v roku 1912 so sídlom v Drolshagen - Hutzemert, SRN. Ako podnik strednej veľkosti v oblasti automobilového priemyslu je známy výrobou výliskov pre medzinárodný automobilový priemysel. Vo svojich závodoch v Drolshagene a vo Vrábľoch zamestnáva v súčasnosti spolu 400 zamestnancov. Podľa požiadaviek automobilového priemyslu je spoločnosť certifikovaná podľa ISO/TS 16949.
www.heinrich-huhn.de

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Školská 1604/30
952 01 Vráble
ID: 3447981   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1000€ / + dohoda podľa predchádzajúcich skúseností