Inžinier kvality

HUHN PressTech, spol. s r.o.

Miesto práce
HUHN PressTech, spol. s r.o., Školská, Vráble
Termín nástupu
1.6.2021
1 100 EUR/mesiac13-ty plat 14-ty plat príspevky na DDS sociálny fond

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou pracovníka na tejto pozícii je najmä:
- analyzovať a vyhodnocovať internú kvalitu dielov
- zabezpečiť kvalitu dodávaných dielov, supervíziu triediacich aktivít
- byť proaktívny pri riešení problémov a ich predchádzaní
- riadenie dodávateľskej kvality
- rozvíjať systém preventívneho manažmentu kvality
- vytváranie baliacich predpisov a ostatnej internej dokumentácie z oblasti kvality
- vykonávanie interných a dodávateľských auditov
- školenie pracovníkov

Ponúkame stabilné pracovné miesto, aktívne využívanie cudzích jazykov, pružnú pracovnú dobu.

Žiadosť so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na adresu:

HUHN PressTech, spol. s r. o., Školska 1604, 952 01 Vrable,
037/7768617 alebo e-mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie kvality

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kandidáta s aktívnym prístupom, ochotného ďalej sa vzdelávať. Aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná, znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Spoločnosť HUHN PressTech je dcérskou firmou spoločnosti Huhn Holding GmbH, ktorá bola ako rodinný podnik založená v roku 1912 so sídlom v Drolshagen - Hutzemert, SRN. Ako podnik strednej veľkosti v oblasti automobilového priemyslu je známy výrobou výliskov pre medzinárodný automobilový priemysel. Vo svojich závodoch v Drolshagene a vo Vrábľoch zamestnáva v súčasnosti spolu 500 zamestnancov. Podľa požiadaviek automobilového priemyslu je spoločnosť certifikovaná podľa IATF 16949.
www.heinrich-huhn.de

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2412935  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac