Operátor medzinárodného dispečingu nákladnej dopravy

HUDOS s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 3 000 EUR/mesiac1 300 EUR základná mzda + odmeny (možnosť zárobku až 3 000 EUR/mesiac v závislosti od zručností a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- plánovanie a organizácia medzinárodných prepráv, starostlivosť o zverených zákazníkov
- obchodná komunikácia so zákazníkmi, spracovanie ponúk, preberanie objednávok
- plánovanie práce vodičov medzinárodnej kamiónovej doprave, kontrola a sledovanie priebehu prepravy

- Práca v dynamickej spoločnosti s pevným postavením v rámci celej Európy
- Školenie potrebné na vykonávanie práce
- Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- Zaujímavé platové ohodnotenie

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou cez portál profesia alebo na email [email protected]

Vybraní uchádzači budú pozvaní k osobnému pohovoru.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívnosť a flexibilita
- Schopnosť pracovať v tíme ako aj samostatne
- Logické myslenie a dobré organizačné schopnosti
- Zodpovednosť a pracovná odhodlanosť
- Prozákaznícky prístup

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť HUDOS s.r.o. pôsobí na dopravnom trhu Európy viac než 28 rokov, počas ktorých si vybudovala významné postavenie medzi výrobnými podnikmi na Slovensku ako aj v zahraničí. Pre viac informácií neváhajte navštíviť www.hudos.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4593563  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac