Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič/ka kamiónu - Nové odmeňovanie, nadštandardný príjem!

HUDOS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
932 - 3 000 EUR/mesiacViac informácií v popise ponuky alebo osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RIADENIE NÁVESOVEJ SÚPRAVY v jedno-osádke (v prípade záujmu stabilná dvoj-osádka)
- Pravidelne opakujúce sa prepravy zo Slovenska do krajín EÚ a späť

PONÚKANÝ PRÍJEM
- SADZBA 14 EUR/HODINA JAZDY (10 hod jazdy = 140 EUR/deň)
- Prémie za úsporu PHM do 100% usporených nákladov
- Odmena za zácvik a zaškolenie nového vodiča
- BONUS 50 EUR za každú prepravu ADR
- Platené víkendy

PRACOVNÝ REŽIM
- Trvale pridelené vozidlo alebo turnusová práca
- TURNUSY podľa výberu: 2+1 alebo 3+1
- Nástup do práce a striedanie len na Slovensku
- Prispôsobenie pracovného harmonogramu k požiadavkám vodiča
- Čerpanie 45-hodinových odpočinkov zásadne doma

PRIJEM VODIČA ZAHŔŇA:
- Príplatky za nadčasy, sviatky, nočnú prácu a prácu v nedeľu
- Doplatky do zahraničných min. miezd napr. FR, DE, AT, IT
- Vyplácané maximálne diéty

VÝŠKA PRÍJMU OPRÁVŇUJE:
- Na maximálny daňový bonus: 140 EUR/dieťa/mesiac
- Na rodičovský príspevok k dôchodku rodičov: 43,60 EUR/mesiac pre dvoch rodičov

OSTATNÉ ŠTANDARDNÉ VÝHODY:
- Výplata vždy v dohodnutom termíne na účet vodiča
- Zdravotné cestovné poistenie
- Poistenie právnej ochrany
- Firemné palivové a platobné karty pridelené vodičovi
- Automatické platenie mýta
- Parkovanie súkromného auta v areáli spoločnosti
- Silné odborné a technické zázemie firmy - vlastný autorizovaný servis značiek Mercedes-Benz, KOGEL, Schmitz a Schwarzmuller

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť HUDOS s.r.o. pôsobí na dopravnom trhu Európy viac než 28 rokov, počas ktorých si vybudovala významné postavenie medzi výrobnými podnikmi na Slovensku ako aj v zahraničí. Pre viac informácií neváhajte navštíviť www.hudos.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4512311  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac