Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič Kamiónu: 75 - 100 EUR/deň netto - viac info v popise ponuky

HUDOS s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
932 - 3 000 EUR/mesiacViac informácií o príjme v popise ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RIADENIE NÁVESOVEJ SÚPRAVY v jednoosadke:
- Export zo Slovenska do všetkých štátov EÚ a späť
- Dlhé trasy, väčšinou s jednou nakládkou a vykládkou
- Prepravy pre stabilných zákazníkov

PONÚKANÝ PRÍJEM

1. OFICIÁLNY HRUBÝ (BRUTTO) PRÍJEM VODIČA
Prečo je výpočet mzdy v hrubom (brutto)?
Pretože pracujeme legálne a legálne platíme vodičov

- Základná minimálna mzda je v 3. pracovnej triede (932,- EUR brutto)
- Príplatky za nadčasy, sviatky, nočnú prácu a prácu v nedeľu
- Doplatky do minimálnych miezd: FR, DE, AT, IT a ostatné štáty, kde je minimálna mzda vyššia ako na Slovensku
- Vyplácané maximálne diéty

2. OFICIÁLNY ČISTÝ (NETTO) PRÍJEM VODIČA
Každý vodič je hodnotený v prémiovom système, ktorý mu umožňuje zarobiť 75,- až 100,- EUR v čistom (netto) denne, vrátane sviatkov a víkendov (soboty a nedele). Ako to funguje? Vysvetlenie na osobnom pohovore.

- Garantovaný minimálny čistý (netto) príjem vodiča = 75,- EUR denne

3. ČO VIETE EŠTE ZAROBIŤ?
a) 100% nákladov za usporené PHM dostanete od firmy do výplaty. Priemerne 200,- EUR mesačne
b) Vozíte ADR? Dostanete príplatok za každú ADR prepravu
c) Idete do Anglicka? Dostanete príplatok za každú takúto prepravu
d) Školíte nového vodiča? Dostanete priemerne 500,- EUR mesačne
e) A čo víkendy? Tie už máte zaplatené, ale aj tak dostanete 20 až 40,- EUR za nedeľu na obed od firmy

4. AKÉ SÚ VÝHODY OFICIÁLNEJ MZDY, KEĎ NEMÔŽETE PRACOVAŤ?
a) Za deň na dovolenke = 60-70,- EUR brutto denne
b) Maródujete? = 55% z denného vymeriavacieho základu, spolu až 1313,90 EUR nemocenské za 30 dní v mesiaci
c) Výška dôchodku? To už je individuálne podľa toho u koho a ako dlho pracujete (naši vodiči 700 - 800,- EUR mesačne)

PRACOVNÝ REŽIM VODIČA
- Pridelené vozidlo alebo turnusová práca podľa výberu: (2+1) alebo (3+1)
- Čerpanie 45-hodinových odpočinkov zásadne doma
- Striedanie a nástup do práce podľa dohody

- Vozidlá výlučne Mercedes-Benz v kompletnej výbave
- Plne zabezpečený servis vlastným autorizovaným servisom Mercedes-Benz
- Zdravotné cestovné POISTENIE
- Poistenie právnej ochrany vodiča
- Firemné palivové a platobné karty pridelené vodičovi
- AUTOMATICKÉ PLATENIE MÝTA mýtnymi jednotkami a online
- Nástupné a pravidelné školenia
- PARKOVANIE SÚKROMNÉHO AUTA na súkromnom dvore spoločnosti v Bardejove
- K dispozícií oddychová miestnosť a sociálne zariadenie, sprchy a práčky v sídle firmy
- Stabilná práca vo finančne silnej spoločnosti
- VÝPLATA VŽDY V DOHODNUTOM TERMÍNE

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť HUDOS s.r.o. pôsobí na dopravnom trhu Európy viac než 28 rokov, počas ktorých si vybudovala významné postavenie medzi výrobnými podnikmi na Slovensku ako aj v zahraničí. Pre viac informácií neváhajte navštíviť www.hudos.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4475947  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac