Vodič MKD

HUDOS s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1455/5, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
PRÍJEM VODIČA : 10€/hod. jazdy až 100€ denne. Minimálne 70€/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie návesovej súpravy s ťahačmi MERCEDES-BENZ

PRACOVNÝ REŽIM VODIČ s praxou v MKD ( podľa vlastného výberu)

1. PRIDELENÉ VOZIDLO pre vodičov s mimoriadnou pracovnou morálkou

MZDA - v priemere 1000€ brutto (pre výpočet budúceho dôchodku) + stravné, spolu až do výšky 2000€.
- platené víkendy
- prémia za úsporu PHM
- odmena za zaškolenie nového vodiča mesačne až do výšky 500€

- trvale pridelené vozidlo
- možnosť odstavenia vozidla na určenom parkovisku v blízkosti domova

2. STRIEDANIE VOZIDIEL - turnusy

MZDA - priemerne 800€ brutto (pre výpočet budúceho dôchodku) + stravné, spolu do výšky 1600€.

Turnus - 2 týždne - 4 dni doma - 45 hod. odpočinok čerpaný zásadne doma
- 3 týždne - týždeň doma
- striedanie Bardejov, Bratislava, alebo podľa dohody

3. VODIČ BEZ PRAXE (nutné mať vodiča - garanta vo firme)

- odborne školenie z predpisov
- praktické zaškolenie s vodičom garantom v trvaní 2-3 mesiace
- individuálny prístup

1. Moderný vozový park, ťahače značky MERCEDES-BENZ
2. Využívanie vlastného značkového servisu MERCEDES-BENZ
3. Silné finančné zabezpečenie prevádzky palivovými a platobnými kartami
4. Automatické platenie mýta
5. Poistenie vodičov v rámci únie
6. Právna ochrana vodičov pri priestupkoch
7. Odborné zázemie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- radosť z jazdenia
- serióznosť, spoľahlivosť
- schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitostí
- iniciatívnosť
- lojalita

Dynamicky sa rozvíjajúca dopravná spoločnosť s významným postavením na Slovensku a známa na celom dopravnom trhu Európy.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 1455/5
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Jura
Tel.: 0903910339
E-mail: poslať životopis
ID: 2920600   Dátum zverejnenia: 23.11.2017