Murár/Obkladač - Prerábanie nehnuteľností vo Švajčiarsku

HUDAS s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
14€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rekonštrukcia domov,bytov,hotelov. Búracie práce, upratovacie práce, stierkovanie, obkladacie práce, vykopávacie práce.
Turnus na 4 týždne vo Švajčiarsku a týždeň doma.

Ubytovanie vo Švajčiarsku zadarmo.

Uchádzač musí byť živnostník, zasielajte životopisy a odporúčania na e-mail.
Najbližší turnus začína 18.6.18, ponuky môžete zasielať aj na neskoršie turnusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Murár/Stolár/Dlaždič

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spolahlivosť, Dochvílnosť, Samostatnosť, Fyzická vzdatnosť, Zodpovednosť

Sme rodinná firma so sídlom na Slovensku, prácu vykonávame vo Švajčiarsku. Momentálne spolupracujeme s viacerými živnostníkmi a odborníkmi v stavebníctve.
Ponúkame bezpečne vycestovať do zahraničia s lukratívnou pracou.
ID: 3421059  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14€/hod. netto