Vedúci skladu MTZ

HUBERT J.E., s.r.o.

Miesto práce
Vinárska, Sereď
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 € v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za prípravu a realizáciu:
• organizácie a riadenia činnosť skladu MTZ ,hotových výrobkov, vykládku, nakládku, materiál MTZ a zásob HV
• dodávky tovaru do skladu tak, aby bol dodržaný celý sortiment výrobkov
• výdaja tovaru podľa vystavených dodacích listov
• vedenia evidencie SAP a evidencie o pohybe materiálov v sklade MTZ a HV a o stave zásob
• mesačnej uzávierky skladovaného tovaru, inventúry zásob MTZ a HV
• preberať povinnosti iného pracovníka v prípade jeho zastupovania na úseku v plnom rozsahu
• udržiavania prevádzkových priestorov v stave zodpovedajúcom potravinovému kódexu SR a HACCP
• riadneho a včasného dodržiavania obehu dokladov, najmä za ich úplnosť a kompletnosť
• spisovej a archívnej služby týkajúcej sa činnosti skladu MTZ
• kontrola množstva prijatého tovaru podľa dodacích listov a v prípade zistenia nedostatkov tieto
• ihneď oznamuje nadriadenému
• vydávania tovar podľa dodacích listov
• zodpovednosti za schodok na zverených hodnotách podľa dohody o hmotnej zodpovednosti
• bezpečnosti a ochrany zdravia a za hygienu zamestnancov skladu MTZ
• požiarnej ochrany v objektoch a priestoroch skladu MTZ
• paletového konta v sklade MTZ
• vykonávania zadanej práce na plniacich linkách v kvasiarni v skladoch vína, pomocné práce pri čistení technologických skladovacích priestorov, údržbe a pod .v prípade zaradenia na prácu na plniacej linke a v kvasiarni, podlieha pracovník vedúcemu plnenia ŠV, podľa operatívneho zaradenia

Benefity budú odprezentované na osobnom pohovore.

Vzhľadom na počet uchádzačov sa ozveme záujemcom, ktorí budú spĺňať požiadavky na prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.2.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nutný platný preukaz VZV

Hubert J.E., s.r.o. je renomovaný slovenský výrobca značkových šumivých vín, tichých vín, destilátov a nealkoholických nápojov s vedúcim postavením na slovenskom trhu. Už viac ako 190 rokov prinášame našim fanúšikom chuť, radosť a eleganciu, ukrytú v každej fľaši. Sme súčasťou veľkého medzinárodného koncernu s centrálou v Nemecku. Našim domovom na Slovensku je Sereď.

Predmet činnosti:
- výroba šumivého vína
- výroba prírodných vín
- výroba destilátov
- výroba nealkoholických nápojov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vinárska 137
926 01 Sereď

Kontakt

ID: 3598282   Dátum zverejnenia: 12.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € v závislosti od pracovných skúseností