Hľadáme 2 nové recepčné

HUB Bratislava 2 s.r.o.

Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 samostatne a príjemne kolegine alebo kolegu, ktore budu dobrou dušou našej firmy a budu sa striedat na doobednych a poobednych smenach. Dohoda na smenach bude na nich.

Náplň práce:
- zabezpečenie príjemného a reprezentatívneho pracovného priestoru (zasadačky, kuchynka, recepcia)
- administratívna a organizačná podpora pre zamestnancov
- manažment návštev a zasadačiek
- objednávanie kuriérov, príjem a výdaj pošty, notár, návšteva pošty, potravín
- objednávanie kancelárskych potrieb
- vybavovanie telefonátov a emailov
- práca s dokumentáciou
- príprava podkladov zmlúv
- základné upratovanie priestoru, kuchynsky a zasadaciek

Práca na 4 hodiny denne, od 8.00 do 12.00, poobedna smena od 12.00 do 16.00 po-pia. Je to práca iba pre študentky denného štúdia alebo dôchodkyne pripadne zivnostnikov. Zamestnáva sa na dohodu alebo zivnost.

Poprosíme zaslať email na dole uvedenú emailovú adresu, vybraný uchádzači budú vybraný na pohovor. Podmienka študent denného štúdia alebo dôchodca, zivnostnik práca na dohodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilný, pracovitý, schopnosť zvládať stres, príjemné vystupovanie, reprezentatívny vzhľad

HUB Bratislava ponúka na prenájom moderne zariadené kancelárie už od 13,5 m² za cenu 162€ bez DPH. Garantujeme Vám jasne stanovenú cenu bez skrytých poplatkov a dodatočných nepríjemných prekvapení. Poskytujeme Vám flexibilitu z hľadiska veľkosti kancelárií i dĺžky prenájmu.

Nasťahovať sa môžete ihneď.

Nepotrebujete žiadne počiatočné náklady na vybavenie kancelárie nábytkom ani na technické zabezpečenie. K internetu sa pripojíte jednoducho prostredníctvom wi-fi.

Fungovanie HUB Bratislava má na starosti vyškolený personál, ktorý zaručuje ústretové asistenčné služby pre váš biznis. Vaše podnikanie bude bez starostí, či ste začiatočník alebo skúsený podnikateľ. Ku kanceláriám sa ponúka aj možnosť parkovania priamo v areáli za 50 €/mesiac.

Každý nájomca získava bezplatne k prenájmu virtuálnu adresu na Černyševského 10. V cene prenájmu sú tiež štyri hodiny využívania zasadacích miestností s kompletným technickým vybavením pre väčšie i menšie stretnutia. Nové sily do práce môžete načerpať v relax zóne alebo na priestrannej terase, ktoré sú Vám kedykoľvek k dispozícii.

Zdieľané kancelárie – HUB Bratislava vychádza v ústrety aj tým, ktorí potrebujú kanceláriu len na pár dní v týždni. Služba zdieľaných kancelárií zabezpečí priestor pre Vašu prácu v čase, keď potrebujete.

Adresa spoločnosti

HUB Bratislava
Černyševského 10
81106 Bratislava
ID: 3405177   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   400