Projektant líniových telekomunikačných stavieb

Huawei Technologies (Slovak), s.r.o.

Žilinský kraj, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie líniových telekomunikačných stavieb.
- Vykonávanie všetkých súvisiacich inžinierskych činností.
- Úzka spolupráca s plánovacím tímom siete a tímom výstavby.
- Nastaviť a pomôcť tímu dosiahnuť realistické a efektívne ciele, ktoré povedú k ďalším úspechom organizácie.
- Efektívne komunikovať v rámci aj mimo rámec svojho tímu.
- Mať prehľad vo všetkých úlohách až do vyriešenia, byť kreatívny a dynamický pri riešení problémov.
- Zúčastňovať sa prieskumov v teréne a spolu s plánovačom nájsť najvhodnejšie technické riešenie pre konkrétny projekt z hľadiska financií, času a kvality.
- Príprava akvizičných správ a „Low Level Design“ – dwg, dgn výkresy a súvisiace dokumenty.
- Vypracovanie realizačnej a porealizačnej dokumentácie vrátane rozpočtov stavby.
- Pripravovanie všetkých dokumentov, ktoré sú potrebné pre získanie všetkých povolení, súhlasov a rozhodnutí.
- Po stavebnej a inštalačnej práci pripraviť všetky požadované dokumenty v papierovej aj elektronickej podobe pre odovzdanie zákazníkovi a podporiť kolegov v tejto oblasti.
- Evidencia a aktualizácie správnych dát do databázy.
- Príprava správ.
- Miesto výkonu práce: Košice alebo Banská Bystrica alebo Žilina

Miesto výkonu práce: Košice alebo Banská Bystrica alebo Žilina. V sprievodnom texte, prosím, uvádzajte o ktoré miesto práce máte záujem.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú spĺňať kritéria pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

MicroStation - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stavebný,alebo elektro inžinier so skúsenosťami s telekomunikačnými líniovými stavbami.
- Prax na obdobnej pozícii v telekomunikáciách podmienkou.
- Oboznámenie so slovenskými stavebnými predpismi a zákonmi.
- Dobré analytické schopnosti a zručnosť riešenia problémov.
- Dobrá znalosť MicroStation/ AutoCAD je podmienkou
- Dobrá znalosť MS Office, ACAD je podmienkou.
- Vodičský preukaz B.
- Slovenský jazyk.

Established in 1988, Huawei Technologies is a leading global innovative and customer-oriented ICT (Information and Communication Technology) company with high quality products, solutions, and services deployed in more than 100 countries and serving 35 out of the world´s top 50 operators. Huawei Technologies employs 83,000 staff members (over 35,000 engaged in R&D) and more than 10% annual revenue is invested back in R&D. Huawei´s full product portfolio covers wireless network (including 3G/UMTS), network product line (NGN, xDSL, optical network, data communications), application and software (IN, OSS/BSS), and terminals.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Fiľová
E-mail: poslať životopis