Projektový koordinátor (Stavbyvedúci)

Huawei Technologies (Slovak), s.r.o.

Miesto práce
, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
by agreement
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment dodávok na kľúč (inžinierske, civilné a inštalačné práce) a iné dodávateľské projekty, najmä v oblasti FTTx.
- Riadenie a kontrola prípravy projektov vo všetkých fázach administratívneho procesu, reálne vykonávanie inžinierskych a stavebných prác a konečné uvedenie do prevádzky.
- Celkové riadenie projektu vrátane vzťahu s klientom, harmonogram implementácie, riadenie predajcov, kontrola rozpočtu a zabezpečenie kvality projektov.
- Projektové plánovanie implementácie, rozpočet, obstarávanie zariadení a plánovanie ľudských zdrojov.
- Účasť na výberových konaniach na subdodávateľov.
- Zabezpečenie kvality dodávky projektu.
- Spolupráca s optimálnymi projektovými riešeniami.
- Zabezpečenie platby a fakturáciu projektu, pohľadávok z projektov a fakturácie.
- Zabezpečenie riadenie projektu a nákladov.
- Koordinačné činnosti v rámci výpočtu ceny projektu.
- Identifikácia rizikových položiek v rámci rozpočtu a možnosti zníženia nákladov.
- Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Bratislavsky kraj

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Bratislava /Bratislavsky kraj.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú spĺňať kritéria pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelávanie (bakalárske) v stavebnom inžinierstve, elektrotechnickom alebo telekomunikačnom obore
- minimálne 3 roky skúseností v oblasti koordinácie projektov
- skúsenosti s inžinierskym / stavebným manažmentom, územným rozhodnutím a stavebnými povoleniami, technickým dozorom
- dobrá znalosť MS Office
- základné znalosti o CAD systémoch (AutoCAD alebo Microstation)
- znalosť angličtiny je výhodou
- slovenský jazyk je nevyhnutný
- schopnosť riadiť tím dodávateľov a špecialistov
- skúsenosti s riadením projektov
- analytické zručnosti, riešenie problémov
- dobré komunikačné schopnosti

Established in 1988, Huawei Technologies is a leading global innovative and customer-oriented ICT (Information and Communication Technology) company with high quality products, solutions, and services deployed in more than 100 countries and serving 35 out of the world´s top 50 operators. Huawei Technologies employs 83,000 staff members (over 35,000 engaged in R&D) and more than 10% annual revenue is invested back in R&D. Huawei´s full product portfolio covers wireless network (including 3G/UMTS), network product line (NGN, xDSL, optical network, data communications), application and software (IN, OSS/BSS), and terminals.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Fiľová
E-mail: poslať životopis
ID: 2679582   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1500 EUR