Reštarácia Jasmin hľadá čašníkov

HUA XING, s.r.o.

Miesto práce
Židovská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
6 - 9 EUR/hod.Mzda sa odvíja od odbornosti , šikovnosti a od rýchlosti zaučenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletný servis o zákazníka, objednávanie jedál, príprava nápojov, práca s pokladňou. Starostlivosť o čistotu.

Denné bonusy
Pitný a stravovací režim
Práca vo výbornom kolektíve
Možnosť voľby frekvencie pláce
Príjemné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovných ľudí do skvelého kolektívu.

Reštaurácia Jasmin je otvorená od 1996 nachádza sa centre mesta na Židovskej ulici.

Hľadáme na trvalý pracovný pomer aj brigádnikov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné zručnosti, orientácia na zákazníka a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, precíznosť a samostatnosť
- rozhľad a znalosti v oblasti gastronómie
- skúsenosti so servírovaním jedál a vín

Obchodná spoločnosť sa zaoberá pohostinskou činnosťou. Prevádzkuje zariadenia reštauračného charakteru ponúkajúce čínsku, kórejskú, thajskú a japonskú kuchyňu. Spoločnosť má dlhodobé skúsenosti v oblasti gastronómie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4772369  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.