Zoraďovač vstrekolisov

HTP Slovakia Vráble s.r.o.

Miesto práce
Staničná 502, 952 01 Vráble, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HTP Slovakia Vráble s.r.o. hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovné miesto ZORAĎOVAČ VSTREKOLISOV. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Práca je na trvalý pracovný pomer ( nie prostredníctvom personálnej agentúry).

Stručný popis práce:
• nastavovanie a kontrola technologických parametrov na vstrekovacích lisoch
• príprava nástrojov, farieb na vstrekovanie, nastavenie procesu a následné spustenie výroby podľa požiadaviek
• identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie v spolupráci s hlavným zoraďovačom a technológom výroby
• údržba a pravidelné čistenie foriem vstrekolisov

Požiadavky na vzdelanie, prax, vedomosti a zručnosti:
▪ práca na tri zmeny
▪ prax vo výrobe vítaná
▪ manuálna zručnosť
▪vlastnenie preukazu na obsluhu žeriavu, t.j. žeriavnického a viazačského preukazu, v prípade ak nie je platný, preškolenie zabezpečíme
▪ ochota pracovať v prípade potreby zamestnávateľa na nadčas (sobota, nedeľa resp.štátny sviatok, ak je vyhlásený za pracovný deň vo firme)
▪ flexibilný a proaktívny prístup, schopnosť pracovať koncentrovane a bez chýb

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• príležitosť pre odborný rast
• zaujímavé platové ohodnotenie
• poskytujeme pravidelné školenia

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti HTP Slovakia Vráble s.r.o. a zašlú nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.
Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie strojárskeho smeru, prax na pozícii zoraďovača vstrekolisov je vítaná, znalosť procesu vstrekovania

▪ mať základnú zručnosť, schopnosť učiť sa nové pracovné postupy
▪ byť disciplinovaný, dodržiavať interné smernice

Firma pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Staničná 502
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Godová
Tel.: 0911 955 924
E-mail: poslať životopis
ID: 3206632   Dátum zverejnenia: 5.10.2017