Asistent/-ka riaditeľa

HTI Finance, spol. s r. o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2021
1 000 EUR/mesiacPodľa dohody a skúseností uchádzača. Mzda obsahuje fixnú zložku + provízne ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom tímu regionálneho riaditeľstva Tomáša Hulalu v spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko. Našim klientom poskytujeme služby v oblasti elitného finančného plánovania.

Úloha Asistenta riaditeľa je vykonávať administratívnu podporu:
» organizovanie školení a seminárov,
» vyhodnocovanie rôznych štatistík a parametrov,
» príprava podkladov pre riaditeľa, klientov, fin. inštitúcie a centrálu,
» zabezpečovanie plynulého chodu kancelárie,
» spracovanie a vyhodnocovanie kľúčových informácií o klientoch,
» monitorovanie potrieb a požiadaviek klientov,
» modelovanie finančných riešení,
» atď.

» pôsobenie v dynamicky sa rozvíjajúcom tíme,
» motivujúce odmeňovanie,
» získanie skúseností v oblasti finančných riešení a využívania výhod finančných inštitúcií,
» školenia v rôznych odborných oblastiach, možnosť získania obchodných a riadiacich schopností,
» práca s modernými trendovými technológiami a nástrojmi,
» neobmedzená možnosť rastu podľa schopností a výsledkov,
» výhody pre spolupracovníkov pri výbere uzatváraní finančných produktov,

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na emailovú adresu:
[email protected]

Prijímacie pohovory sú rozdelené na 2 kolá:

1.kolo - osobný pohovor
2.kolo - osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s týmito zručnosťami a predpokladmi:
» samostatnosť, schopnosť plánovať a samostatne si rozvrhnúť prácu,
» spoľahlivosť a zodpovednosť,
» orientácia na splnenie cieľov a úloh,
» systematický a organizačný prístup,
» zručnosť v kalkuláciách,
» orientácia na detail,
» flexibilita.

Materská spoločnosť OVB Holding AG vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe. Slovenská centrála OVB Allfinanz Slovensko pôsobí v Bratislave od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.

Elitné finančné riešenia, šité na mieru individuálnym potrebám klientov, poskytujeme vďaka spolupráci s viac ako 30 produktovými partnermi na Slovensku. Naše služby vychádzajú z odbornej analýzy finančnej situácie našich klientov. Pri osobnom rozhovore sa každého z nich pýtame na jeho konkrétne ciele a túžby, z ktorých odvíjame individuálne finančné riešenia.

Úvodným rozhovorom to však nekončí. Naši odborníci vďaka pravidelným analýzam počas dlhodobej spolupráce prispôsobujú finančné riešenia aktuálnej životnej situácii klientov. Individuálne finančné plány tak naozaj zodpovedajú potrebám a cieľom každého klienta.

OVB má zastúpenie v 16 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe. Široké európske pôsobenie stabilizuje výkonnosť OVB a otvára rozmanité príležitosti rastu.

Úspešný vývoj spoločnosti OVB je už 50 rokov založený na obchodnom modeli, ktorý v rámci takzvanej Allfinanz koncepcie sprostredkovateľských služieb sústreďuje pozornosť na priania a ciele svojich klientov. Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme OVB. Z dôslednej orientácie OVB na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.

Web stránky:
ID: 4179339  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac