Technicko-hospodársky pracovník

HT development s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hevolta Slovakia, s.r.o., je mladá spoločnosť, ktorá hľadá práve teba – alebo nie! Ak si konateľ, taxikár, čašník alebo predseda družstva, prepáč, ale nie si ten koho hľadáme. Sme progresívna firma, ktorá sa venuje predaju podlahových infra vykurovacích systémov, smart riadenie domácností, ale aj rekuperáciám pre výmenu vzduchu. Máš technického ducha, chceš rásť a rozvíjať sa ako my? Tak čítaš správny inzerát. Nehľadáme hotového človeka, taký neexistuje, radi sa učíme, učme sa teda spolu!
Pošli nám svoj prierez profesným životom a čakaj na telefonát.

Pre zastúpenie na Slovensku radi uvítame do tímu kolegu, ktorý by sa mal orientovať v nových moderných technológiách, v oblasti inteligentných domácich systémov, byť aktívny a rýchlo sa učiť nové veci.

Náplň práce:
Technická podpora produktov HEVOLTA® pre obchodné / realizačné oddelenie
Technické školenia montážnych partnerov HEVOLTA®
Podpora pri rozvoji produktov HEVOLTA®
Rozvoj a technická správa pobočky HEVOLTA® Slovakia v Bratislave
Asistencia skladového hospodárstva
Riešenie reklamácií a dohľad na servisnými zásahmi
Online technická podpora pre online predaj
Dohlad na dodržiavanie technických noriem spoločnosti HEVOLTA®
Účasť pri testovaní a vývoji aplikácií/produktov

Plat od 1700 - 2000 Eur (podľa skúseností)
Nové kancelárie a showroom v Bratislave s výbornou lokalitou a bezproblémovým parkovaním
Služobný telefón a notebook
Možnosť služebného vozidla
Možnosť kariérneho rastu
Kompletné zaškolenie, ďalšia podpora a asistencia
Príjemný kolektív, ktorý rád pomôže a poradí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

technické myslenie zmysel pre nové technológie
schopnosť čítať stavebné výkresy, snaha všetko pochopiť spoľahlivosť, samostatné riešenia úloh s podporou precíznosti, systematickosti a poriadku

HT development je developerská a stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výstavbu rezidenčných projektov.
ID: 4388626  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac