Obchodný manažér pre rôzne regióny Slovenska

HT development s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hevolta Slovakia, s.r.o., je mladá spoločnosť, ktorá hľadá práve teba – alebo aj nie! Ak si konateľ, taxikár, čašník alebo predseda družstva, prepáč, ale nie si ten koho hľadáme. Sme progresívna firma, ktorá sa venuje predaju podlahových infra vykurovacích fólii, smart ovládaniu domácností, ale aj, rekuperáciám pri výmene vzduchu. Jednoducho novým technológiám pre obytné stavby. Máš obchodného ducha, chceš rásť a rozvíjať obchod srdcom ako my? Máš prax ako obchodník? Tak čítaš správny inzerát. Nehľadáme hotového človeka, taký neexistuje, radi sa učíme, učme sa teda spolu! Pošli nám svoj prierez profesným životom a čakaj na telefonát.

Náplň práce:
– Obchodný a technický servis pre existujúcich zákazníkov
– Akvizícia nových obchodných príležitostí v rámci prideleného regiónu /práca vyžaduje cestovanie/
– Obchodné a prezentačné stretnutia s klientami
– Marketingové aktivity, prezentovanie a propagácia portfólia spoločnosti
– Tvorba reportov

– Služobný automobil (primerane aj na súkromné účely)
– Notebook a mobil
– Bezplatné produktové a obchodné zaškolenia
– Skvelú back office podporu a zázemie
– Férové ohodnotenie za vašu dobre vykonanú prácu
– Neobmedzený strop zárobku – koľko predáš, toľko zarobíš
– Flexibilný pracovný čas
– FIXNÁ odmena 1200 Eur až 1400 Eur mesačne + percentá z tvojho predaja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

HT development je developerská a stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výstavbu rezidenčných projektov.
ID: 4384774  Dátum zverejnenia: 1.2.2023