Účtovníčka

HT development s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie podvojného účtovníctva
- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Účtovanie pokladne
- Platobný styk a účtovanie bankových výpisov
- Účtovníctvo zásob
- Spracovanie podkladov k mesačnému priznaniu DPH a intrastatu
- Znalosť a chápanie systému priamych a nepriamych daní
- Sledovanie zmien legislatívy v oblasti účtovníctva a daní a ich aplikáciu v praxi
- Príprava podkladov a participácia pri vyhotovení ročnej účtovnej závierky
- Prijatie a spracovanie objednávok, vystavenie a evidencia faktúr

- Služobný telefón
- Zázemie silnej a úspešnej spoločnosti, práca s novými technológiami

Priestor na rast a sebarealizáciu, variabilná pracovná náplň, seriózny a otvorený prístup. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia požadované kritériá. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické / Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Vysokoškolské vzdelanie (ekonomický odbor)
- Min. 5 rokov prax na obdobnej pozícii
- Ovládanie balíka Microsoft Office na pokročilej úrovni
- Znalosť postupov účtovania, znalosť daňových požiadaviek
- Schopnosť samostatného riešenia problémov
- Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti

HT development je developerská a stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výstavbu rezidenčných projektov.
ID: 3794783  Dátum zverejnenia: 24.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000