Pracovník čerpacej stanice Shell Trenčín, Bratislavská

HSV s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 40/1, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
Ihneď
5,3 EUR/hod.- atraktívna motivačná schéma (variabilná zložka mzdy sa odvíja od plnenia plánov predaja) - kvartálne odmeny - výplatný termín k 15. dňu nasledujúceho mesiaca vždy striktne dodržaný - stravné v hodnote 5,10 € - každoročná valorizácia mzdy k 1. januáru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vnútorný predajca - práca s pokladňou, aktívny predaj, skladové hospodárstvo, rýchle občerstvenie, starostlivosť o chod prevádzky

- zaujímavá práca pre nadnárodnú spoločnosť
- zamestnanecká zľava na nákup PHM
- bezplatné zaškolenie a pravidelné preškolenie v rámci predajných zručností a hygieny
- možnosť kariérneho rastu
- zapájanie sa do pravidelných súťaží v predaji s atraktívnymi cenami (dovolenka v zahraničí, vecné odmeny, Ferrari zážitky)
- možnosť získania bonusu z predaja až do 300 € mesačne
- kvartálne odmeny pre najlepších predajcov do výšky až 500 €

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme nových kolegov, ktorí oživia náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, služby-aktívny predaj konečnému spotrebiteľovi

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti obchodu, služieb (dôležitá komunikácia s ľuďmi) + predajné zručnosti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem a chuť pracovať.
Komunikatívnosť.
Silné prozákaznícke myslenie a obchodný duch.
Flexibilita a spoľahlivosť.
Súťaživosť.
Všetko ostatné ťa naučíme.

HSV s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje čerpacie stanice na Slovensku s 29 ročnou tradíciou. Poskytuje ekonomickú stabilitu a istotu práce svojím zamestnancom s dôrazom na bezpečnosť a ochranu ich zdravia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4321753  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.