Výroba autokozmetiky/ Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
15,53 - 23 EUR/hod.Základná mzda začína od 15,53 €/ Brutto/ hod, postupne stúpa, po 7 mesiacoch 18,00 €, po 9 mesiacoch 20,00 € a po 15 mesiacoch 23,00 € / Brutto/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* plnenie dóz, balenie do kartónov, etiketovanie

* práca na 1 smenu

* práca je vhodnejšia pre ženy

  • nemecká pracovná zmluva ( zdravotné , sociálne, dôchodkové poistenie v Nemecku)
  • žiadne sprostredkovateľské poplatky
  • pravidelné vyplácanie mzdy vždy 15. steho v mesiaci
  • ubytovanie je zabezpečené, hradí si ho zamestnanec z platu vo výške 395,00 Eur/ mesačne
  • vlastné auto nie je podmienkou, zamestnanec môže využívať firemné vozidlo - 2,50 jedna jazda/ 100,00 Eur mesačne , strháva sa z platu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Nemecká firma, ktorá vyrába do celého sveta široký sortiment výrobkov pre autá ako sú: oleje, mazivá, spreje, autokozmetika a rôzne iné produkty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • zručnosť
  • spoľahlivosť
  • práca je vhodnejšia pre ženy, práca je v čistom prostredí a nie je náročná
  • nemecký jazyk B1

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4798319  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15,53 EUR/hod.