Výroba autokozmetiky/ Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
15,53 - 23 EUR/hod.Základná mzda začína od 15,53 €/ Brutto/ hod, postupne stúpa, po 7 mesiacoch 18,00 €, po 9 mesiacoch 20,00 € a po 15 mesiacoch 23,00 € / Brutto/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* plnenie dóz, balenie do kartónov, etiketovanie

* práca na 1 smenu

* práca je vhodnejšia pre ženy

  • nemecká pracovná zmluva ( zdravotné , sociálne, dôchodkové poistenie v Nemecku)
  • žiadne sprostredkovateľské poplatky
  • pravidelné vyplácanie mzdy vždy 15. steho v mesiaci
  • ubytovanie je zabezpečené, hradí si ho zamestnanec z platu vo výške 395,00 Eur/ mesačne
  • vlastné auto nie je podmienkou, zamestnanec môže využívať firemné vozidlo - 2,50 jedna jazda/ 100,00 Eur mesačne , strháva sa z platu

Ak by chcel niekto osobný pracovný pohor na 01.05. - 02.05.2024 v Trenčíne, môžete si na tel. 0904 018 709 urobiť termín!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Nemecká firma, ktorá vyrába do celého sveta široký sortiment výrobkov pre autá ako sú: oleje, mazivá, spreje, autokozmetika a rôzne iné produkty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • zručnosť
  • spoľahlivosť
  • práca je vhodnejšia pre ženy, práca je v čistom prostredí a nie je náročná
  • nemecký jazyk B1

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4798319  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15,53 EUR/hod.