Skladníci Ž/M / Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Kitzingen, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.13,50 Brutto/ hod + príplatky za smeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nakládka a vykládka balíkov z kamiónov na pás

• ostatné pomocné práce

* nemecká pracovná zmluva, práca na plný úväzok

* pokrytie sociálneho a zdravotného zabezpečenia

* sprostredkovanie bez poplatku!
* nie je potrebné vlastné auto!
* ak uchádzač nemá vlastné auto, máme zabezpečenú prepravu z práce a do práce 100,00/ mesačne (strháva sa z platu)

* poskytnutie ochranných pracovných prostriedkov
* pravidelné vyplácanie mzdy
* možnosť záloh
* ubytovanie je zabezpečené , jednolôžkové apartmány s vlastnou kuchynkou, WC, kúpeľnou, strháva zamestnancovi mesačne 500,00€ z platu

* dochádzkový bonus za odrobený celý mesiac 150,00 Eur

Ak by chcel niekto osobný pohovor, prihláste sa na tel. 0904 018 709.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma DHL popredná logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zodpovednosť a pozitívny prístup k práci

* fyzická zdatnosť
* nemecký jazyk nie je vyžadovaný

* práca na smeny

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4592290  Dátum zverejnenia: 25.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.