Skladníci Ž/M / Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Kitzingen, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.13,50 Brutto/ hod + príplatky za smeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nakládka a vykládka balíkov z kamiónov na pás

• ostatné pomocné práce

* nemecká pracovná zmluva, práca na plný úväzok

* pokrytie sociálneho a zdravotného zabezpečenia

* sprostredkovanie bez poplatku!
* nie je potrebné vlastné auto!
* ak uchádzač nemá vlastné auto, máme zabezpečenú prepravu z práce a do práce 100,00/ mesačne (strháva sa z platu)

* poskytnutie ochranných pracovných prostriedkov
* pravidelné vyplácanie mzdy
* možnosť záloh
* ubytovanie je zabezpečené , jednolôžkové apartmány s vlastnou kuchynkou, WC, kúpeľnou, strháva zamestnancovi mesačne 500,00€ z platu

* dochádzkový bonus za odrobený celý mesiac 150,00 Eur

Ak by chcel niekto osobný pohovor, prihlásiť sa môžete na tel. 0904 018 709. Veľmi radi si s Vami sadneme a porozprávame sa a poradíme Vám s výberom práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma DHL popredná logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zodpovednosť a pozitívny prístup k práci

* fyzická zdatnosť
* nemecký jazyk nie je vyžadovaný

* práca na smeny

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4592290  Dátum zverejnenia: 25.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.