Skladníci bez nemeckého jazyka / Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Günzburg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.+ príplatky za zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká pošta/ DHL dopĺňa pred Vianocami stav nových pracovníkov :

* nakládka a vykládka balíkov z kamiónov ( niektoré balíky majú nad 30 kg)
* práca za pásom
* ostatné skladové práce

* nemecká pracovná zmluva
* plný úväzok, nemecká zmluva ( zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku)
* bez poplatku za sprostredkovanie práce
* možnosť záloh po každom odpracovanom týždni
* BONUS za každý odpracovaný mesiac 150,00 Brutto/ mesačne
*možnosť patriť pod kmeňového zamestnanca
* vlastné auto nie je vyžadované!
* je zabezpečený odvoz z práce a do práce našou prepravnou službou/ 100,00 mesačne z platu
* ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo výške 360,00 Eur formou zrážky zo mzdy (elektrina, plyn, voda, wifi, práčka, sušička...)

Informácie o výberovom konaní

* nevyžadujeme žiadne sprostredkovateľské poplatky
* pravidelná výplata na účet
* nie je potrebné vlastné auto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Vysoko moderná logistická spoločnosť v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* pozitívny prístup k práci
* zodpovednosť
* ochota pracovať na zmeny
* FYZICKÁ ZDATNOSŤ
* NEMECKÝ JAZYK NIE JE VYŽADOVANÝ

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4167767  Dátum zverejnenia: 28.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.