Operátor vo výrobe/ bez nemeckého jazyka!

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Neenstetten, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.+ príplatky za nočné + príspevok na cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž dosiek nosiča batérie, vizuálna kontrola ( práca je vhodnejšia pre mužov)

* na plný úväzok a nemeckú pracovnú zmluvu!
* bez akýchkoľvek sprostredkovateľských poplatkov!
* stabilná a dlhodobá práca
* možnosť záloh po prvom odpracovanom týždni
* platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom (ste prihlásený na príslušnom úrade v Nemecku)
* pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov pre deti
* ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo
výške 300,00 Eur/ mesiac formou zrážky zo mzdy ( plyn, voda, elektrina, wifi..)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našou odbornou oblasťou je výroba lisovaných, laserových a tvarovaných dielov, ako aj zostáv pre strojárstvo a automobilový priemysel. Ročne dodávame viac ako 8000 produktov do 42 krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zodpovedný prístup k práci
* vlastné auto je podmienkou!
* nie je vyžadovaný nemecký jazyk!
* práca na 3 zmeny

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3540829  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.