Vedúci úseku / porcovňa HSH

HSH spol. s r. o.

Miesto práce
Veľké Zálužie
Termín nástupu
ASAP
1 390 EUR/mesiacMzda od 1390,-€ v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a organizuje práce na zverenom oddelení úseku,
- zabezpečuje, aby úlohy zmeny boli splnené podľa plánu,
- zabezpečuje definovanie jasných priorít, organizácie práce a plynulosť činností na zverenom oddelení úseku,
- dohliada na kvalitu výroby/spracovanie živej hydiny a prepojených oblastí počas zmeny,
- spolupracuje so zamestnancami Útvaru riadenia kvality a kontroly a podieľa sa na zlepšovaní úrovne kvality,
- zabezpečuje, aby zmenoví zamestnanci dodržiavali personálnu politiku, poznali svoje pracovné zaradenie a boli riadne zaškolení a preskúšaní,
- počas zmeny dohliada na dodržiavanie všetkých zdravotných, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických pravidiel, na udržiavanie pracovného prostredia v čistote a v bezpečných podmienkach,
- zabezpečuje, aby všetci zamestnanci zmeny boli vybavení osobnými ochrannými prostriedkami,
- zodpovedá za kontrolu kvalitatívnych vlastností suroviny na skladoch,
- aktívne spolupracuje pri inventarizácii,
- navrhuje zlepšenia produktivity a zefektívňovanie výrobných procesov, efektívnejšie využívanie materiálu, bezpečnostné, hygienické a kvalitatívne opatrenia,
- pripravuje podklady na spracovanie miezd pre pracovníkov
- zodpovedá za dôkladné dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych postupov a hygieny v priestoroch HSH,
- zabezpečuje výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadených zamestnancov.
- reportruje nadriadenému

  • Máme pre vás raňajky zadarmo každé ráno, aby ste mohli začať deň s plnými batériami.
  • Obedy vo firemnej jedálni za 2 eurá, takže si môžete vychutnať chutné jedlá za skvelú cenu.
  • Po odpracovaní 6 mesiacov vám prislúcha mesačný prídel 12 kg kvalitnej hydiny.
  • Veríme v odborný rast našich zamestnancov, preto vám ponúkame možnosť odborného vzdelávania.
  • U nás nájdete priateľské pracovné prostredie, kde sa budete cítiť ako doma.
  • Ak preferujete flexibilný pracovný čas, sme otvorení diskusii a radi vám vyjdeme v ústrety.
  • Ak ovládate angličtinu, budete pracovať v medzinárodnom prostredí a zlepšíte si svoje jazykové schopnosti.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme Vám za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Počet rokov praxe

3

tímovosť,
logické myslenie,
zodpovednosť,
Schopnosť samostatne riadiť a organizovať výrobný proces v rámci pridelenej zmeny, vedenie, motivovanie, hodnotenie zamestnancov, samostatné riešenie problémových situácií (vrátane technických), prijímanie a realizovanie nápravných opatrení.

Spoločnosť HSH spol. s r. o. je na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa spracovaním hydiny a výrobou hydinových výrobkov. Sme rodinná firma s osobným prístupom k zamestnancom. Vyrábame výrobky s vysokou kvalitou, preto hľadáme zodpovedných zamestnancov, ktorí sa chcú podieľať na výrobe nad štandardne kvalitných a zdravých potravinách lokálneho pôvodu týchto produktov a na zdravom stravovaní obyvateľov našej krajiny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Farkašová
Tel.: +421917639610
E-mail: poslať životopis
ID: 4758865  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 390 EUR/mesiac