Údenár HSH

HSH spol. s r. o.

Miesto práce
Veľké Zálužie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 EUR/hod.Mzda od 5,3,-€/hod. Príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za výkon obslužných činností počas výroby, dodržiavanie technologických postupov,
• zodpovednosť za obsluhu stojov a zariadení pri údení výrobkov,
• návrh riešení na zjednodušenie činností,
• starostlivosť o čistotu pracoviska a pracovných prostriedkov,
• zodpovednosť za dôkladné dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych postupov a hygieny v priestoroch HSH,
• vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

- mesačný prídel 12 kg. mäsa po odpracovaní 6 mesiacov
- zamestnanecké zľavy
- raňajky zadarmo

Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, z časových dôvodov však môžeme kontaktovať len vhodných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť,
zodpovednosť,

Spoločnosť HSH spol. s r. o. je na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa spracovaním hydiny a výrobou hydinových výrobkov. Sme rodinná firma s osobným prístupom k zamestnancom. Vyrábame výrobky s vysokou kvalitou, preto hľadáme zodpovedných zamestnancov, ktorí sa chcú podieľať na výrobe nad štandardne kvalitných a zdravých potravinách lokálneho pôvodu týchto produktov a na zdravom stravovaní obyvateľov našej krajiny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Farkašová
Tel.: +421917639610
E-mail: poslať životopis
ID: 4694092  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.